Programy 2021 - 2027

Kulturní, spolková a zájmová činnost (KSZČ) - 6 členů - 11,76%
Rozvoj místní + regionální/rozvoj venkova + obcí (RMRVO) - 4 členi - 7,84%
Zaměstnanost (Z) - 7 členů - 13,73%
Enviromentální oblast (příroda a krajina, ochrana ŽP) (EO) - 5 členů - 9,8%
Hasiči (H) - 4 členi - 7,84%
Zemědělské podnikání + lestnictví (ZPL) - 6 členů - 11,76%
Infrastruktura + rozvoj obcí (IRO) - 14 členů - 27,45%
Církve (C) - 2 členi - 3,92%
Cestovní ruch (CR) - 3 členi - 5,88%

Celkem 51 partnerů je rozděleno do 9 zájmových skupin. Ani jedna ze zájmových skupin nemá více jak 49% hlasovacích práv.

Pozn: Forma - PO - právnická osoba, FOP - fyzická osoba podnikající, FO - fyzická osob

Poř. č.    Forma Název Jméno člena Obec Zájmová skupina Sektor
 1      PO     Mikroregion Chvojnice Emil Dračka Kralice nad Oslavou EO veř.
 2 PO Mikroregion Náměšťsko Vladimír Měrka Náměšť nad Oslavou EO veř.
 3 PO Městys Budišov Petr Piňos Mohelno CR veř.
 4 PO Městys Mohelno Jiří Šanda Mohleno RMRVO veř.
 5 PO Obec Rapotice    Jiří Bechný Rapotice IRO veř.
 6 PO Obec Smrk    Vladimír Šabata Smrk IRO veř.
 7 PO Obec Třesov Karel Krčál Třesov IRO veř.
 8 PO    Obec Březník Ladislav Malach Březník RMRVO veř.
 9 PO Obec Hluboké Marie Svobodová Hluboké IRO veř.
 10 PO Obec Jinošov Dalibor Húska Jinošov IRO veř.
 11 PO Obec Kladeruby n. Osl. Milan Horký Kladeruby n. Osl. CR veř.
 12 PO Obec Kojatín Miroslav Ujčík Kojatín IRO veř.
 13 PO Obec Koněšín    Jiří Chalupa Koněšín RMRVO veř.
 14 PO Obec Kramolín    Jaroslav Žák Kramolín CR veř.
 15 PO Obec Krokočín Jan Strašák Krokočín IRO veř.
 16 PO Obec Naloučany Antonín Havlíček Naloučany IRO veř.
 17 PO Obec Ocmanice Věra Filipčíková Ocmanice IRO    veř.
 18 PO Obec Okarec Jitka Havránková Okarec IRO veř.
 19 PO Obec Pozďatín František Dundel Pozďatín IRO veř.
 20 PO Obec Studenec    Jiří Tomešek Studenec RMRVO veř.
 21 PO Obec Valdíkov Petr Zelníček Valdíkov IRO veř.
 22 PO Obec Čikov Jan Požár    Čikov IRO veř.
 23 PO Obec Číměř Lenka Hůlková Číměř IRO veř.
 24 PO ZŠ a MŠ Jana Blahoslava Ivana Zejdová Kralice nad Oslavou KSZČ veř.
 25 PO A.Z.O.,s.r.o. Petr Jelínek Jinošov ZPL sou.
 26 PO AIKON,s.r.o. v likvidaci Milan Jahoda Kramolín Z sou.
 27 PO CMC Náměšť a.s. Jan Hejátko Náměšť nad Oslavou Z sou.
 28 PO Cordial Musica, z.s. Jaromír Hlaváč Náměšť nad Oslavou KSZČ sou.
 29 PO Družstvo LUH, družstvo František Pejpek Březník ZPL sou.
 30 PO KRASO KLUB, z.s. Kateřina Outulná Náměšť nad Oslavou KSZČ sou.
 31 PO Myslivecký spolek Pozďatín Václav Pyrochta Pozďatín EO sou.
 32 PO NIVA-Čikov s.r.o. Jana Pavlíčková Čikov ZPL sou.
 33 PO Oslavan,a.s. Hana Nováková Náměšť nad Oslavou Z sou.
 34 PO SH ČMS-sbor dobrovolných hasičů Michal Salvet Hluboké H sou.
 35 PO SH ČMS-sbor dobrovolných hasičů Jiří Hrdlička Naloučany H sou.
 36 PO SH ČMS-sbor dobrovolných hasičů Jaroslav Musil Pozďatín H sou.
 37 PO SH ČMS-sbor dobrovolných hasičů Miroslav Horký Čikov H sou.
 38 PO Tj. Náměšť nad Oslavou z.s. Radomír Bednář Náměšť nad Oslavou KSZČ sou.
 39 PO TREBI s.r.o. Leoš Paseka Koněšín Z sou.
 40 PO Tělocvičná jednota Sokol Březník Vladimír Babčan Březník KSZČ sou.
 41 PO Veterán Enduro-motokros klub v AČR Lukáš Knapík Náměšť nad Oslavou KSZČ sou.
 42 PO ZERA-zemědělská a ekologická regionální agentrura,z.s. Květuše Hejátková Náměšť nad Oslavou EO sou.
 43 PO Římskokatolická farnost Březník Josef Požár Březník C sou.
 44 PO Římskokatolická farnos Náměšť nad Oslavou Jaroslav Hrubý Náměšť nad Oslavou C sou.
 45 FOP   Burian Michal Ocmanice ZPL sou.
 46 FOP   Jan Strašák Krokočín ZPL sou.
 47 FOP   Jiří Košťál Jinošov Z sou.
 48 FOP   Milan Kazatel Ocmanice Z sou.
 49 FOP   Ondřej Burian Hluboké Z sou.
 50 FO   Luboš Pulkrábek Náměšť nad Oslavou EO sou.
 51 FO   Olga Křížová Náměšť nad Oslavou EO sou.